1e dag: St.-Joris-Winge – Elbigenalp
Vertrek om 05:30 uur. Langs de autoweg richting Duitsland. In de voormiddag halte voor een tasje koffie (facultatief), daarna via de mooi verzorgde Duitse autowegen via Koblenz, Speyer tot de Hockenheimring (facultatief middagmaal). Nadien over Stuttgart en Ulm naar Kempten, de Oostenrijkse grens over en na enkele km komen we aan in het Lechtal. Elbigenalp. Verwelkoming door de hoteleigenaars. Avondmaal en overnachting.
2e tot 5e dag: Lechtal – Elbigenalp
Vrij verblijf in volpension. Mogelijkheid om te wandelen, skiën, rondritten te maken met onze autocar in de omgeving of met de plaatselijke bus (gästekarte) eventueel naar de stad Innsbruck (kerstmarkt) (facultatief en indien de weersomstandigheden het toelaten), een paardensledetocht, enz. Genoeg om uw dagen door te krijgen en dit in een Oostenrijkse winter-kerstsfeer. Kerstgaladiner in het hotel inbegrepen. Gezellig samenzijn en waarom niet naar de nachtmis in de parochiekerk van Elbigenalp.
6e dag: Elbigenalp – St.-Joris-Winge
Na het ontbijt valiezen laden en omstreeks 07:00 uur vertrek huiswaarts. We rijden over Reutte en Kempten Oostenrijk uit. Via de autoweg naar Ulm, Stuttgart (facultatief middagmaal), Koblenz, Köln, Aachen en Heerlen naar St.-Joris-Winge. Aankomst omstreeks 20.00 uur.
HOTEL “STERN & JAGDSCHLÖSSL****” ELBIGENALP
Het familiehotel bestaat uit een hoofdgebouw en een bijgebouw, beschikken allebei over het nodige comfort In een rustieke Tiroolse stijl, gedeeltelijk met balkon, bad/douche, wc, haardroger, tv en kluisje. Het hotel staat bekend voor zijn lekkere keuken, vriendelijke service. ’s Morgens ontbijtbuffet en ’s avonds een 3-gangenmenu met saladebuffet. Ze organiseren met hun “Hauskapelle” ook al eens een Tiroler-dansavond. Ambiance verzekerd !